Na této stránce ti nabízíme konkrétní produkty,  jejichž nákupem přispěješ na pomoc Adámkovi. Stačí, když při nákupu v e-shopu našich partnerů do poznámky uvedeš heslo „Nový Zéland 2019“.


VirginGrip Bones – The Half Skull

Nejmenší ze série lebek of VirginGripu. Je neuvěřitelné, jak dobrý lezecký chyt naše vlastní lebka vlastně představuje. Nevěříš? Vyzkoušej! Ale jen na té naší …

Koupit v e-shopu


VirginGrip Small heart Softcore

Softcore Malé srdce – může to být třeba dobrý chyt na tvé bouldrovce nebo na tvé stěně, hladký povrch Softcore … ale může to také být skvělý dárek pro tvého kamaráda, přítele nebo přítelkyni. Nebo pro mamku, taťku? Zkrátka a dobře ať to bude kdokoliv, uděláš mu radost!

Koupit v e-shopuKoloběžka KOSTKA TRIP MAX (G5)

Na e-shopu zadej do poznámky „Nový Zéland 2019“ a přispěj na pomoc Adámkovi. Kup si koloběžku, na které Míra projíždí Nový Zéland, přidej se k němu. KOSTKA TRIP MAX, koloběžka na turistiku či delší trasy vás vždy doveze za vysněnými cíli. Koncepce koloběžky je založena na předním 28 a zadním 24 palcovém kole, takže se hodí i pro ty největší čahouny.

Koupit v e-shopu


Skládací Koloběžka KOSTKA REBEL MAX FOLD (G5)

Na e-shopu zadej do poznámky „Nový Zéland 2019“ a přispěj na pomoc Adámkovi. Tak tuhle jsme si s sebou zabalili taky. Mezi její hlavní přednosti patří hbitá obratnost, supernízká váha a opravdu malé rozměry. S trochou nadsázky by se dalo říct, že ji strčíte do kapsy. Bez nadsázky pak určitě strčíte do kapsy všechny ostatní.

Koupit v e-shopu